Fotorelacja z I dnia

powrót

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z prób, warsztatów oraz koncertu inauguracyjnego 10. edycję festiwalu.

Festiwal uroczyście otworzył dyrektor festiwalu Piotr Filipowicz. Nasz aktor, Cezary Ilczyna, odczytał list Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pana prof. dr hab. Piotra Glińskiego. Później Scena Duża należała już tylko do gości z Ukrainy i Węgier. Prawdziwość i naturalność, którą zaprezentowali została nagrodzona owacją na stojąco.

Od wtorku do piątku w Studium Aktorskim potrwają warsztaty, które prowadzą tancerze z MIHR Theatre z Armenii oraz Gabrielle Neuhaus Physical Theatre z Izraela. Efekty 4 dniowej pracy podsumuje pokaz, o którego szczegółach napiszemy już niebawem.

W "demoludową" środę zapraszamy od godziny 17:00. Zaczniemy czytaniem na Scenie Dużej - "(Całkiem) Prosta metoda jak rzucić palenie". O godzinie 18:15 zapraszamy na Scenę Kameralną na spektakl "Lavash" koprodukcji armeńsko-izraelskiej. 
To wyjątkowe przedstawienie muzyczno-taneczne w ramach upamiętnienia setnej rocznicy ludobójstwa Ormian.
Na zakończenie dnia zapraszamy na Scenę Margines (godz.19:30) gdzie zaprezentujemy spektakl "Kolaps" opowiadający o firmie pogrzebowej, która w obliczu bankructwa wprowadza do swojej oferty coraz to nowsze, coraz bardziej szokujace rodzaje pochówków.

Do zobaczenia przy 1 Maja 4! 

© Copyright 2016 Teatr Jaracza | All right reserved
Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118 Olsztyn, tel. 89 527 58 59
Projekt i wykonanie: Artneo.pl