Samokhin Band

powrót

SAMOKHIN BAND – koncert 

28 listopada (środa), 20:30, Scena Duża, około 75 minut

 

Pavel Samokhin – wokal, trąbka

Maciej Borowiak -  bass

Wojtek Stępnik - piano

Piotr Kolasa - perkusja

Adam Bzyq Brzęczek - przeszkadzajki

Kuba Matusiak - sax

Kuba Dudek - gitara

 

Samokhin Band to energetyczna mieszanka swingu, jazzu, latino, funku, rock & rolla, wschodniego folku, wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia.

Wyobraźcie sobie kilka gramofonów. Z każdego wydobywają się podobne dźwięki, ale każdy czerpie swoje źródło z innego stylu. Pierwszy to definitywnie Swing- to od niego wszystko się zaczęło. Kolejne grają: Latino, Funk i Rock & Roll. Na deser dodajcie Folk. Jeśli udało się Wam spleść  to wszystko w jeden wątek, to usłyszycie wcześniej nieznany styl – oto jest: Samokhin Band!

Zespół wystąpił jako support m.in.: Joe Cocker’a, Blues Brothers i grupy Leningrad. Zwyciężył Festiwal im. Wysockiego. SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą oraz 4 wydane albumy.

Pavel Samokhin - założyciel i lider zespołu, Rosjanin/Kozak z Rostowa nad Cichym Donem. Gra na trąbce od 6 roku życia. Już jako dziecko wygrał wiele konkursów i zdobył mnóstwo wyróżnień muzycznych. Ukończył Konserwatorium im. Rachmaninowa. Autor tekstów, muzyki i aranżacji utworów. Na scenie emanuje wschodnim temperamentem i niebywałą energią. Porywa serca wysokimi dźwiękami trąbki, ujmuje swoim lekko zachrypniętym głosem.

Ceny biletów: normalny 40 złotych , ulgowy/karta teatromana 20 złotych

 

 

powrót
© Copyright 2016 Teatr Jaracza | All right reserved
Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118 Olsztyn, tel. 89 527 58 59
Projekt i wykonanie: Artneo.pl